UWAGA! Dołącz do nowej grupy Nowy Targ - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez policję w Łapszach Niżnych


W Łapszach Niżnych doszło do zatrzymania 40-letniego obywatela Łotwy, który prowadził samochód osobowy w stanie nietrzeźwości. Jego nieodpowiedzialne działania stworzyły realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Policja podjęła interwencję, kiedy kierowca wykonał niebezpieczny manewr wyprzedzania. W trakcie kontroli okazało się, że miał on ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Incydent miał miejsce 23 czerwca, kiedy patrol zmotoryzowany zauważył niebezpieczne zachowanie mężczyzny na drodze. Podczas wyprzedzania zmusił on inne pojazdy do zjeżdżania na pobocze, co mogło wynikać z braku kontroli nad pojazdem. Reakcja policji była natychmiastowa, a po zatrzymaniu kierowcy potwierdzono jego stan nietrzeźwości.

W trakcie interwencji kierowca zachowywał się agresywnie wobec funkcjonariuszy, znieważając ich oraz kierując groźby karalne. W pojeździe podróżowała również nietrzeźwa pasażerka oraz małe dziecko, co skomplikowało sytuację. Policja podjęła działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa dziecku, do czasu wytrzeźwienia dorosłych. Mężczyzna stracił prawo jazdy i odpowie za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości.

Źródło: Policja Nowy Targ


Oceń: Nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez policję w Łapszach Niżnych

Średnia ocena:4.86 Liczba ocen:20


Zobacz Także